درباره ما

درباره ما

درباره ما

 
توسعه زیر ساخت های عمرانی هر کشور عنصری بس مهم در قرارگیری آن کشور در مسیر پیشرفت می باشد. بهمین منظور  سنگ بنای شرکت ساختمانی سازه بنا شهرآرا گذاشته شد تا بستری باشد جهت فعالیت های عمرانی دانش آموختگان با انگیزه جوان در کنار تجارب سازده متخصصان این صنعت. از همان ابتدای تاسیس شرکت، هدف اصلی آن  فعالیت در عرصه مشاوره ، اجراء ، سرمایه گذاری و فروش در سطوح داخلی و بین المللی تعیین گردید. دیری نپایید که کوشش های شبانه روزی شرکت به بار نشست و این چنین بود که در اندک زمانی شرکت جایگاهی درخور در صنعت ساختمان کشور پیدا کرد و سبب شد تا مصمم تر در راه تحقق اهداف بعدی گام بردارد .
جدیت ، عظم راسخ  و تخصص پرسنل در کنار مدیریت پویا و توانمند راز اصلی موفقیت در اجرای پروژه های شرکت است مصداق آن هم کارنامه موفق شرکت در پروژه های انجام گرفته می باشد.
 حال شرکت با اجرای بیش از 16000مترمربع پروژه عمرانی در قالب اجراء ، پیمان مدیریت ، سرمایه گذاری و فروش ، مشاوره و ... در سطح کشور و با اخذ مجوزهای لازم  برای اجرای طرح مسکن اقساطی آمادگی پذیرش پروژه های دیگر ساختمانی ، راه ، آب و فاضلاب ، نفت و میعانات گازی و سرمایه گذاری و فروش را دارد.
امید است که در نهایت با درایت مدیران ارشد و تلاش پرسنل نقشی ارزنده در آبادانی ایران عزیز داشته و نام شرکت را در بالاترین سطوح بین المللی به عنوان سازنده ای امن با بالاترین کیفیت ساخت و اقتصادی ترین سطح اجراء مطرح نماییم.
این شرکت با دستور کار قراردادن اجرای طرح مسکن اقساطی  نسبت به ثبت نام و مشاركت در اجرای مسکن اقساطی با شركا در بافت فرسوده شهری و شهرک های جدیدالاحداث و ثبت نام متقاضیان در صدد است تا گامی در جهت تامین مسکن کلیه اقشار جامعه علی الخصوص مسکن فراخور حال اقشار کم درآمد و متوسط برداشته باشد . این طرح شامل  مشاركت در اجراي متراژ بالغ بر 5000 متر مربع زیربنای کاملاً اقساطی با متراژ بهینه حدود 40 تا 60 متر مربع و واحدهای مشارکتی با مالکین زمین های فوق الذکر با نسبت سهم الشرکه ی 30 تا 40 درصد مالک ، 40 تا 50 درصد متقاضیان و 20 درصد شرکت بصورت 10 تا ٦٠ درصد ارزش واحد پيش پرداخت همزمان با تحويل و الباقي اقساطی و همچنین تملک آزاد زمین های فوق الذکر بصورت مشارکتی که سهم الشرکه متقاضیان به صورت 10 تا 60 درصد قیمت واحد همزمان با تحويل و الباقی بصورت اقساطی می باشد . برای ثبت نام در هر سه طرح مسکن اقساطی ضمن ثبت نام در این سامانه و تکمیل فرمهای مربوطه مبلغ یک میلیون تومان بابت سهم الشرکه طرح اقساطی 5000 متر مربعی که به صورت یک سهم از 12000سهم پروژه مزبور میباشد که بصورت عقد قرارداد رسمی دفاتر اسناد رسمی و با پشتوانه بيمه نامه پس انداز با ارزش بازخريد و اندوخته سه ميليون تومان ( سه برابر سهم الشركه ) در سررسيد قرارداد میباشد انجام میگردد .)لازم به ذكر است پس از شروع عمليات اجرايي ضمن رعايت مقررات ملي ساختمان تحت نظارت ناظرين مربوطه ، رعايت كليه قوانين صورت ميپذيرد و تا قبل از اجراي هر پروژه هيچگونه وجهي از متقاضي اخذ نميگردد . 
شرکت سازه بنا شهرارا تحت شماره 7990 و شناسه ملی 10340082710 در تاریخ 1388/01/25 در اداره کل ثبت شرکتهای شهرکرد ثبت و به صورت 12000 سهم با نام 10000 ریالی که تماماً توسط سهامداران به شرح ذیل تامین گشته است .
مدیرعامل و عضو هیات مدیره : آقای سجاد جعفری
رئیس هیات مدیره : آقای میلادجعفری
نائب رییس هیات مدیره: خانم منیژه نوروزیان 
همکاران شرکت :
آقای مهندس هومن موحد ، کارشناس ارشد زلزله 
آقای مهندس شهرام سبحانیان ، کارشناس عمران 
موسسه حسابداری و حسابرسی عسگری 
آقای مهندس خدابخشی
و سایر همکاران 


نظرات شما

    نظری دریافت یا تایید نشده است